Zawartość

Przyznane patronaty

14-16 marca 2018, Warszawa
XX edycja Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2018 oraz VII Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab

Targi to ważne wydarzenie promujące najnowsze rozwiązania i technologie przeznaczone dla laboratoriów. To spotkanie przedstawicieli nauki i biznesu, ekspertów z ośrodków naukowo-badawczych i menedżerów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, pozwalające nawiązywać kontakty handlowe oraz zdobywać specjalistyczną wiedzę. Ważną częścią targów jest bogaty program merytoryczny, obfitujący w konferencje, spotkania, wykłady, warsztaty, prowadzone przez wybitnych naukowców i ekspertów w swojej dziedzinie, które pomagają podnosić kwalifikacje zawodowe uczestników.

Czytaj więcej o Targach EuroLab

21 marca, Łódź

IV Europejski Kongres Jakości - „Future of the Quality”

EKJ to spotkanie przedstawicieli świata biznesu i nauki z Polski i Europy. Ideą Kongresu jest propagowanie wartości, które są mocno związane z jakością. Wzorem lat ubiegłych, w programie zaplanowano cykl prelekcji tematycznych i paneli poświęconych jakości w zarządzaniu firmą, doskonaleniu, rozwojowi rynku pracowników, innowacyjności w kontekście jakości oraz roli kobiet w biznesie.

Czytaj więcej o Europejskim Kongresie Jakości

9-11 maja, Warszawa

XXV Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw” 2018

Najważniejsze wydarzenie sektora paliwowego w Europie Środkowo-Wschodniej, które gromadzi przedstawicieli branży paliwowo-energetycznej, handlu detalicznego, ekspertów niezależnych, przedstawicieli biznesu, administracji rządowej oraz szeregowych konsumentów paliw – kierowców. Poza bogatą ofertą wystawienniczą, odwiedzający Targi mogą wziąć udział w bogatej części merytorycznej.

Czytaj więcej o Targach "Stacja Paliw"


Archiwum przyznanych patronatów