Zawartość

Złoty Oktan 2024 dla PKN

2024-05-21
Złoty Oktan 2024 dla PKN

Miło nam poinformować, że Polski Komitet Normalizacyjny został uhonorowany nagrodą Złoty Oktan 2024!

Statuetka Złoty Oktan to najważniejsze wyróżnienie Polskiej Izby Paliw Płynnych. Przyznawane jest w celu uhonorowania Laureatów, wyróżniających się swoją działalnością, wnoszącymi korzystne zmiany na rynku paliwowym, a tym samym w całej polskiej gospodarce, w szczególności przyczyniającymi się do rozwoju rynku paliw płynnych w Polsce, utrzymywanie partnerskich relacji, poszerzenia oraz propagowania wiedzy w dziedzinie przedsiębiorczości i rynku paliwowo-energetycznego.

Nagrody zostały wręczone podczas konferencji „Rynek paliw płynnych 2024. Wybrane zagadnienia” odbywającej się w ramach XXIX Międzynarodowych Targów STACJA PALIW.

PKN został wyróżniony Złotym Oktanem w kategorii urząd/instytucja/komitet za wieloletnią współpracę, utrzymywanie relacji ze środowiskiem przedsiębiorców małych i średnich firm niezależnych oraz za wiele sprawnych i efektywnych działań usprawniających funkcjonowanie rynku.

Nagrodę dla PKN odebrała Teresa Sosnowska – Zastępca Prezesa PKN ds. Normalizacji.

Dziękujemy za docenienie i serdeczne słowa uznania!