Zawartość

Zaangażowanie pracowników - norma ISO 10018

2020-06-24
Zaangażowanie pracowników - norma ISO 10018

Szukasz najnowszych praktyk z zakresu zaangażowania pracowników? Nie szukaj dalej. Pojawienie się ISO 10018 ma zrewolucjonizować rynek – przeznaczona jest nawet dla najbardziej innowacyjnych organizacji. Dowiedz się, jak zaangażować ludzi w swój system zarządzania jakością oraz zwiększyć ich udział i kompetencje w tym systemie.

Zaangażowanie ludzi to ich emocjonalny wkład w organizację i jej cele. Taki wkład oznacza, że ludzie zaangażowani bardziej dbają o swoją pracę i firmę. Nie pracują tylko dla wypłaty i kolejnych awansów, ale inwestują swoją energię w cele firmy. Tutaj ISO 10018 może coś zmienić.

ISO 10018:2020 Quality management – Guidance for people engagement uznaje, że zachęcanie pracowników do wdrażania systemów zarządzania jakością i rozumienie ich znaczenia dla codziennej pracy może być trudne. Koncentrując się na lepszej integracji strategii zaangażowania, norma zapewnia ramy zwiększające zaangażowanie i kompetencje ludzi w organizacji, pomagając im poczuć się jej istotną częścią.

Jakie są korzyści dla firm?

Czytaj całość w „Wiadomościach PKN 6/2020”