Zawartość

Prezes PKN nominowany do nagrody „Złoty Inżynier”

2020-01-10
Prezes PKN nominowany do nagrody „Złoty Inżynier”

„Złoty Inżynier” to konkurs czytelniczy „Przeglądu Technicznego” organizowany od 22 lat przez redakcję oraz Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych  NOT pod patronatem Komitetu Badań Naukowych – obecnie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Każdego roku w gronie kandydatów znajdują się ludzie nauki, twórcy techniki, menedżerowie oraz osoby zasłużone dla środowiska.

Prezes PKN nieprzerwanie dokonuje zmian w organizacji wewnętrznej PKN w zakresie sprawnej realizacji zadań statutowych, zadowolenia klientów PKN oraz w zasadach pracy Organów Technicznych PKN. Wspiera rozwój narzędzi informatycznych do wspomagania prac normalizacyjnych i oferowanych produktów. Angażuje PKN w działania edukacji normalizacyjnej na poziomie szkół ponadpodstawowych i wyższych uczelni.

Serdecznie gratulujemy nominacji i życzymy wygranej!

Czytelnicy swoimi głosami zdecydują, kto zostanie nagrodzony. Głosowanie trwa do 26.01.2020 r.

Zagłosuj teraz