Zawartość

Konferencja PKN – BHP zgodnie z normą PN-ISO 45001

2019-11-28
Konferencja PKN – BHP zgodnie z normą PN-ISO 45001

Każda organizacja jest odpowiedzialna za zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz innych osób, na które mogą wpływać jej działania. Norma PN-ISO 45001 umożliwia ustanowienie, wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania BHP we wszystkich organizacjach. Odzwierciedla najnowsze myślenie o zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy oraz najlepsze praktyki. 1 sierpnia 2019 r. została opublikowana w polskiej wersji językowej.

Mając to na uwadze i podkreślając znaczenie normalizacji w tym obszarze, Polski Komitet Normalizacyjny zorganizował ogólnopolską konferencję „BHP zgodnie z normą PN-ISO 45001:2018”. Wydarzenie miało miejsce 28 listopada br. w Centrum Konferencyjnym MS Mermaid w Warszawie.

Eksperci zaproszeni na konferencję omówili – w kontekście normy PN-ISO 45001 – zagadnienia związane z systemem zarządzania BHP, przedstawili podstawowe terminy i definicje systemu oraz dyskutowali nad poprawą jego skuteczności. Słuchaczom został również przybliżony temat systemu prawnego w obszarze BHP, a także wyzwania wynikające z nowej normy PN-ISO 45001 dla akredytacji jednostek certyfikujących systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Relację z konferencji będzie można przeczytać w grudniowym numerze „Wiadomości PKN”.
 

Patroni honorowi: 

 logo_mrpips_Patronat honorowy.jpg        logo ciop cz.jpg       PCA.jpg       

 

Patroni medialni:

Problemy_Jakości_logo.jpg    winieta_prom_2019-black.jpg       ATEST_LOGO_2015-JPG300CMYK.jpg     Forum Biznesu logo_0.jpg   AsystentBHP.pl_.jpg