Zawartość

Grudniowe „Wiadomości PKN”

2017-01-11
Grudniowe „Wiadomości PKN”

Tak się złożyło, że w ostatnim numerze tego roku zamieszczamy relacje z dwu ważnych konferencji zorganizowanych ostatnio przez PKN.

Pierwsza z konferencji „Spotkanie Przewodniczących OT” była adresowana do szeroko pojętego środowiska normalizacyjnego. PKN jest żywotnie zainteresowany, aby dotrzeć do Przewodniczących OT z aktualnymi procedurami funkcjonowania OT oraz innymi przydatnymi informacjami. To wszystko pośrednio wpływa przecież na jakość opracowywanych dokumentów normalizacyjnych.

Druga z konferencji dotyczyła ważnego społecznie tematu – korupcji, a głównym pytaniem, które postawili sobie organizatorzy było: czy normalizacja pomoże w przeciwdziałaniu korupcji. Prelegenci starali się przybliżyć licznie zebranym uczestnikom główne założenia normy ISO 37001, omawiali praktyczne podejście do wdrożenia systemu antykorupcyjnego w różnych organizacjach. Wiadomo, że nigdy nie uda się w 100% pokonać korupcji, ale nigdy też nie można zaprzestać walki z tym zjawiskiem.

Tradycyjnie zachęcamy do przeczytania całego numeru i tradycyjnie też

Życzymy Naszym Czytelnikom, Autorom i Sympatykom

spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

Redakcja „Wiadomości PKN”