Zawartość

Młodzi profesjonaliści IEC w tym roku w Tokio

2014-03-10

Polski Komitet Normalizacyjny ogłasza nabór chętnych do udziału w warsztatach młodych profesjonalistów Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (International Electrotechnical Commission – IEC), które odbędą się w Tokio, w trakcie 78. Sesji Generalnej IEC w dniach 10 – 14 listopada 2014 r.

W warsztatach mogą wziąć udział inżynierowie, technicy lub magistrowie w wieku 20 - 36 lat pracujący w branży mającej związek z tematyką, którą zajmuje się IEC. Warunkiem uczestnictwa jest też posiadanie pewnego doświadczenia normalizacyjnego (np. udział w pracach Komitetu Technicznego) oraz swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Celem warsztatów jest zachęcenie młodych specjalistów do udziału w pracach IEC. Uczestnicy spotkania w Tokio będą mogli bowiem dowiedzieć się więcej na temat działalności statutowej Komisji w zakresie normalizacji i oceny zgodności. Poza tym będą mieli okazję do nawiązania nowych interesujących kontaktów zawodowych – w trakcie warsztatów poznają m.in. managerów IEC, którzy odpowiadają za prowadzenie prac normalizacyjnych i funkcjonowanie oceny zgodności. Uczestnicy będą mogli poznać również trendy gospodarcze i perspektywy dla poszczególnych branż oraz najlepsze praktyki.

Jak zgłosić się na warsztaty

Więcej na temat Young Professionals IEC Programme:

oraz na stronie  http://www.iec.ch/youngprofessionals