Zawartość

Nowy sklep PKN

2011-06-02

pkn sklep.jpg

Od niedawna, tuż przy siedzibie Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, funkcjonuje nowy sklep, którego oficjalnego otwarcia dokonano 1 czerwca 2011 roku.

Na próżno szukać tu różnego rodzaju sprzętów AGD; nie znajdzie się na półkach ani ubrań, ani mebli. Za to w sklepie przy ulicy Świętokrzyskiej 14 są do kupienia normy, na podstawie których można wykonać te i wiele innych produktów oraz takie, które dotyczą szerokiego wachlarza usług.

Uroczyste otwarcie miało kameralny charakter. Wzięło w nim udział Najwyższe Kierownictwo PKN, członkowie Prezydium Rady Normalizacyjnej oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z PKN, będący jednocześnie jego klientami, m.in. z Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego, Instytutu Techniki Budowlanej, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

Nowy sklep jest swego rodzaju „wizytówką” i centrum informacji PKN. Swoim umiejscowieniem, stylistyką i wyposażeniem wnętrza, zastosowanymi rozwiązaniami architektonicznymi i informatycznymi jest odzwierciedleniem nowoczesności i potwierdzeniem otwartości PKN na Klienta – powiedział Pan Tomasz Schweitzer, Prezes PKN.

W sklepie można kupić nie tylko normy i produkty normalizacyjne, ale również zasięgnąć informacji na temat systemu normalizacji dobrowolnej. Można również bezpłatnie zapoznać się z treścią Polskich Norm, korzystając ze specjalnej, nowoczesnej czytelni norm - wystarczy jedynie wypełnić kartę informacyjną. Nie trzeba nawet znać konkretnego numeru ani tytułu normy, gdyż pracownicy PKN pomogą odnaleźć interesujący nas dokument.

Założeniem uruchomienia nowego punktu sprzedaży było przede wszystkim ułatwienie naszym Klientom dotarcia do sklepu oraz zwiększenia komfortu zakupu bezpośredniego – powiedział Pan Marek Strumiński, Dyrektor Wydziału Sprzedaży PKN.

Warto nadmienić, iż normy sprzedawane są w formie papierowej i w wersji elektronicznej (na płytach CD lub w formie pliku do pobrania).

kierownictwo pkn.jpg   kierownictwo pkn2.jpg

Kierownictwo PKN oraz zaproszeni goście na uroczystym otwarciu sklepu

 

Zarówno stałych klientów jak i wszystkich zainteresowanych systemem dobrowolnej normalizacji zachęcamy do odwiedzania nowego sklepu PKN.

 

Najedź na zdjęcie, alby obejrzeć panoramę sklepu