Zawartość

Wykaz członków KT/KZ/PK

Wykaz członków KT/KZ/PK
L.p.Członek KT/KZ/PK
1 "Klub Paragraf 34" Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego
2 "Poltegor-Instytut" Instytut Górnictwa Odkrywkowego
3 2LHDM Sp. z o.o. Sp.k.
4 3EN Sp. z o.o.
5 3M Poland Sp. z o.o.
6 3M Wrocław Sp. z o.o.
7 4 BABY Sp. z o.o.
8 4Kraft Sp. z o.o.
9 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
10 AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
11 ABB Sp. z o.o.
12 ABIWAY Marek Abramczyk
13 ABRA PACK Dominik John
14 Absorber Sp. z o.o.
15 ABST Sp. z o.o.
16 ACC Chemicals Sp. z o.o. Sp.k.
17 ADEN Piotr Klawiter
18 Advanced Power Solutions Poland S.A.
19 AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o.
20 AG-CEL Laboratorium P.Rydygier, I.Trzynski Sp.j.
21 AGC GLASS POLAND Sp. z o.o.
22 Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
23 AGENCJA MAart Sp. z o.o.
24 Agencja Uzbrojenia
25 Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.
26 Air Products Sp. z o.o.
27 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
28 Akademia Leona Koźmińskiego
29 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
30 Akademia Sztuki Wojennej
31 Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
32 Akademia WSB
33 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
34 AkustiX Sp. z o.o.
35 Alchemia S.A.
36 Alga-Bis Ewa Andrzejewska Krzysztof Krysiak S. C.
37 Allsenso Sp. z o.o.
38 ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
39 Alstom ZWUS Sp. z o.o.
40 ALUMAST S.A.
41 Aluprof SA
42 ALVENTA S.A.
43 Amargo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
44 Ambient - System Sp. z o.o.
45 AMED Biuro Techniczno - Handlowe Andrzej Abramczyk
46 Amiblu Poland Sp. z o.o.
47 AMICA SA
48 ANATEX Sp. z o.o.
49 ANDREWEX Sp. z o.o.
50 Andropol SA
51 Animex Foods sp. z o.o.
52 ANWIL SA
53 APATOR POWOGAZ S.A.
54 Apator SA
55 API Piotr Chrabelski
56 APLISENS SA
57 APM Maciej Krzywicki
58 APM PRO Sp. z o.o.
59 APPLiA Polska
60 Aptiv Services Poland SA
61 AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram Spółka jawna
62 Aramco Fuels Poland Sp. z o.o.
63 ArcelorMittal Commercial Long Polska Sp. z o.o.
64 ArcelorMittal Poland SA
65 ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o.
66 ArcelorMittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o.
67 ARCHAKUSTIK Andrzej Kłosak
68 Arctic Paper Kostrzyn SA
69 ARDIS Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jacek Doniec
70 ARDOR Ewa Sztarbała
71 Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
72 Arka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
73 ARMACELL Poland Sp. z o.o.
74 Armatoora SA
75 ARSPLAY Wojciech Smoczkiewicz
76 ASEN - Systemy Zarządzania Niegowska Elżbieta
77 ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z o.o.
78 ASSA ABLOY Opening Solutions Poland s.a.
79 Asseco Data Systems S.A.
80 Asseco Poland SA
81 ASTRA COFFEE AND MORE Sp. z o.o.
82 ATENDE S.A.
83 Atest-Gaz A.M. Pachole Sp.J.
84 ATK Sufity Napinane Sp. z o.o.
85 ATLAS Sp. z o.o.
86 Austrotherm Sp. z o.o.
87 AUTO LAND R.T. ZDUNIEWICZ spółka jawna
88 AutoStore Sp. z o.o.
89 AUTRALAB Arkadiusz Kostorz
90 Avery Dennison Polska Sp. z o.o.
91 AVET Information and Network Security Sp. z o.o.
92 AVL Software and Functions GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
93 AwaMed Medizintechnik Arkadiusz Warzyński
94 AXTONE SA
95 Baltic Fire Laboratory Sp. z o.o.
96 Bank Handlowy w Warszawie S.A.
97 Bank Ochrony Środowiska S.A.
98 Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
99 Barlinek SA
100 BAS Jacek Dominczyk
101 BASELL ORLEN POLYOLEFINS Sp. z o.o.
102 Baumalog Sp. z o.o.
103 Belbal Sp. z o.o.
104 Bericap Polska Sp. z o.o.
105 Berker Polska Sp. z o.o.
106 Berry Superfos Lubień Sp. z o.o.
107 BEZALIN SA
108 BH Poland Sp. z o.o.
109 Biblioteka Narodowa
110 BIOMAXIMA SA
111 bioMerieux Polska Sp. z o.o.
112 BiometrIQ Sp. z o.o.
113 BIPROTRANS-KULIŃSKI Sp. z o.o.
114 Bispol Sp. z o.o.
115 BITUNOVA Sp. z o.o.
116 Biuro Certyfikacji Wyrobów Budowlanych Sp. z o.o.
117 Biuro do spraw Substancji Chemicznych
118 Biuro Inżynierskie K. Błażejowski
119 BJC spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
120 BKT Elektronik Sp. z o.o.
121 Black Photon Sp. z o.o.
122 BMI ICOPAL Sp. z o.o.
123 BMZ Poland Sp. z o.o.
124 Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o.
125 Bosch Rexroth Sp. z o.o.
126 BOWIM SA
127 BP EUROPA SE Spółka Europejska Oddział w Polsce
128 BrandLine Group Sp. z o.o.
129 Brinkhaus Polska Sp. z o.o.
130 BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA SA
131 Brugg Systemy Rurowe Sp. z o.o.
132 BRUK-BET Sp. z o.o.
133 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
134 BSI Group Polska Sp. z o.o.
135 BUD-LOGISTIK Ewa Ingeborga Kotwica
136 BUDIMEX SA
137 Business Reporting - Advisory Group Sp. z o.o. Sp.k.
138 Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA SA
139 CAFÉ CREATOR Alicja Jankowska
140 Can-Pack SA
141 CANPOL Sp. z o.o.
142 Cargotec Poland Sp. z o.o.
143 Carrier Fire and Security Polska Sp. z o.o.
144 Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
145 CBM Technology Sp. z o.o.
146 CeCert Sp. z o.o.
147 CELMA INDUKTA SA
148 CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
149 CEMENT OŻARÓW SA
150 Cementownia "ODRA" SA
151 Cementownia Warta SA
152 CEMET S.A.
153 Cemex Polska Sp. z o.o.
154 Centrala Obrotu Towarami Masowymi DAW - Bytom Sp. z o.o.
155 Centralna Biblioteka Statystyczna
156 Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji
157 Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej
158 Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze Sp. z o.o.
159 Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
160 Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH w Krakowie Sp. z o.o.
161 Centrum Badań i Dozoru spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
162 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.
163 Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
164 Centrum Certyfikacji BARG Sp. z o.o.
165 Centrum Kontroli Placów Zabaw Sp. z o.o.
166 Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy
167 Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA SA
168 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o.o.
169 Centrum Społecznego Rozwoju
170 Centrum Systemów Bezpieczeństwa Krzysztof Borowy
171 Centrum Techniki Okrętowej SA
172 Centrum Technologiczne BETOTECH Sp. z o.o.
173 Centrum Technologiczne Budownictwa Instytut Badań i Certyfikacji Sp. z o.o.
174 Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A.
175 Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
176 CERBEX Sp. z o.o.
177 Cerpol - Kozłowice Sp. z o.o.
178 CERSANIT S.A.
179 Cert Partner sp. z o.o.
180 CERTA JN Sp. z o.o.
181 CERTBUD Sp. z o.o.
182 Certyfikacja Infrastruktury Transportu Sp. z o.o.
183 CETCO-Poland Sp. z o.o. S.K.A.
184 CGH Polska sp. z o.o.
185 CH2M Polska Services Sp. z o.o.
186 CHEMET S.A.
187 Chemicos Consulting Urszula Ptaszek-Rohde
188 CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
189 CIARKO Sp. z o.o. Sp.k.
190 CIECH Sarzyna SA
191 CK COMPLEX Sp. z o.o.
192 CK LEGAL Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy Spółka Komandytowo-Akcyjna
193 CMC Poland Sp. z o.o.
194 COLAS Polska Sp. z o.o.
195 COMES SOKOŁOWSCY sp. j.
196 ComRebars Sp. z o.o.
197 ConverterTec Poland Sp. z o.o.
198 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
199 CosmetoSAFE Consulting Iwona Białas
200 CPJS- Centrum Promocji Jakości Stali Sp. z o.o.
201 CryptoProtect Sp. z o.o.
202 CSRinfo Liliana Anam
203 Currenda Sp. z o.o.
204 CWB Sp. z o.o.
205 D H Polska Sp. z o.o.
206 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
207 DAMET Sp. J. Dańko, Jaksina
208 DANFOSS POLAND Sp. z o.o.
209 DARCO Sp. z o.o.
210 Dariusz Sibiga Marketing, Management Consulting
211 Datel Sp. z o.o.
212 DEHN Polska Sp. z o.o.
213 DEKRA Certification Sp. z o.o.
214 DEKTRA SA
215 DeLaval Operations Sp. z o.o.
216 DEMERGO Zakład Usług Szkoleniowych i Doradztwa w Zakresie Ochrony Pracy Edward Borak
217 Detal-Met Sp. z o.o.
218 DI FACTORY Sp. z o.o. Sp.k.
219 Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
220 Digicheck Sp. z o.o.
221 DM Project Sp. z o.o.
222 DOLINA NIDY Sp. z o.o.
223 Dolnośląskie Młyny SA
224 Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
225 Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Inspektorat Sił Powietrznych
226 Dr Koziej Sp. z o.o. Sp. k.
227 Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji Sp. z o.o. Sp. K.
228 Drabest Sp. z o.o.
229 Drograf Mariusz Drąg
230 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o.
231 DSS Interacciai Sp. z o.o.
232 DuPont Polska Sp.z o.o.
233 DW OIL Polska Sp. z o.o.
234 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
235 Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
236 Działalność Gospodarcza Piela Przemysław
237 E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
238 EC BREC Instytut Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o.
239 EC Engineering Sp. z o.o.
240 ECO Logistyka Sp. z o.o.
241 Ecolab Sp. z o.o.
242 EcoMS Consulting Sp. z o.o.
243 Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych
244 EFEN Sp. z o.o.
245 Egmont Polska Sp. z o.o.
246 EKOANALITYKA Jerzy Sternal
247 EKOCEL Sp. z o.o.
248 Ekoenergetyka - Polska Spółka Akcyjna
249 Elbud-Projekt Warszawa Sp. z o.o.
250 ELDA-ELTRA Elektrotechnika SA
251 ELEKTRA Sp.J. Włodzimierz Nyc, Witold Nyc
252 ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.
253 Elektrometal SA
254 Elester-PKP Sp. z o.o.
255 ELFEKO SA
256 Elgór Hansen SA
257 ELIKO MOŃKA Spółka Komandytowa
258 ELOKON POLSKA Sp. z o.o.
259 ELPLAST Sp. z o.o.
260 ELPOLAB Sp. z o.o.
261 Elsta Elektronika Sp. z o.o.
262 ELTEL Networks Energetyka SA
263 Eltel Networks Engineering SA
264 ELTEST M. Jewtuch Sp.J.
265 Eltrim Kable Sp. z o.o.
266 EMTOR Sp. z o.o.
267 ENEA Operator Sp. z o.o.
268 ENEA SA
269 ENERGA-OPERATOR SA
270 Energy Partners Sp. z o.o.
271 Enerpor Sp. z o.o.
272 ENGIE SAR Sp. z o.o.
273 Engin Group Sp. z o.o.
274 Engineo Sp. z o.o.
275 Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
276 EnOptima Marek Rogóż
277 ENPROM Sp. z o.o.
278 Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
279 Eracent Sp. z o.o.
280 Ergis S.A.
281 ERICO Poland Sp. z o.o.
282 ES-INSTAL Andrzej Wójcik
283 ES-SYSTEM Sp. z o.o.
284 ESKOM IT Sp.z o.o.
285 eSMOKING INSTITUTE Sp. z o.o.
286 ESPRO Edward Skiepko
287 ETEX Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
288 EthosEnergy Poland S.A.
289 ETI - POLAM Sp. z o.o.
290 Etteplan Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
291 EU CERTO OFFICE Sp. z o.o.
292 EU-Cert Sp. z o.o.
293 EUFILTER SC
294 EURO-DARMAL Sp. z o.o.
295 EURO-TRADE Sp. z o.o. Spólka komandytowa
296 Eurofins Dermscan Poland Sp. z o.o.
297 Euroglas Polska Sp. z o.o.
298 Europejski Instytut Biomedyczny Sp. z o.o.
299 Europejskie Centrum Inicjatyw w Naukach Sądowych
300 Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.
301 Eurovia Polska S.A.
302 Everall7 Sp. z o.o.
303 Eversheds Sutherland Łachowska-Brol Spółka Komandytowa
304 EWE energia Sp. z o.o.
305 Ex Products Sp. z o.o.
306 Ex Solution Adrian Skrobek
307 EXATEL SA
308 ExKontakt Sp. z o.o.
309 ExpErt Biuro Techniczne Ochrony Przeciwpożarowej Ryszard Stępkowski
310 Explo-Expertyza Wojewódka Andrzej
311 Fabryka Armatur JAFAR SA
312 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o.
313 Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o.
314 Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.
315 Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych FASER SA
316 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk Sp.J.
317 Fabryka Substancji Zapachowych POLLENA- AROMA Sp. z o.o.
318 Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.
319 Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych Fagumit Sp. z o.o.
320 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A.
321 FAKRO PP Sp. z o.o.
322 FAKRO Sp. z o.o.
323 FAMOT Pleszew Sp. z o.o.
324 FAMUR SA
325 FANA Sp. z o.o.
326 Faraone Poland Sp. z o.o.
327 FCA S.A.
328 Federacja Konsumentów
329 Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna
330 FERRO SA
331 FERROCARBO Sp. z o.o.
332 FERRUM SA KATOWICE
333 FIBERON TECHNOLOGIES INC. Oddział w Polsce
334 FIBRAIN Sp. z o.o.
335 Fideltronik Poland Sp. z o.o.
336 Fiorentini Polska Sp. z o.o.
337 Fire-Lab Sp. z o.o.
338 Firma "STYLL-GROM" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Lidia Nieścierowicz
339 Firma Doradcza ISOTOP S.C. A. Wilczyńska-Piliszek, S.Piliszek
340 Firma Oponiarska Dębica SA
341 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa WATRA Buchwald & Płóciniczak Sp.J.
342 FITTING Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.
343 FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.
344 Forankra Pol Sp. z o.o.
345 FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
346 FPE Iza Trzeciak
347 FR Protection Poland Sp. z o.o.
348 Fundacja AI LAW TECH
349 Fundacja FOH
350 Fundacja GS1 Polska
351 Fundacja Humanites-Sztuka Wychowania
352 Fundacja INKUBATOR
353 Fundacja Planuj Zdrowie
354 Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
355 Fundacja Polskie Instalacje Gaśnicze
356 Fundacja Poszanowania Energii
357 Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
358 Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET
359 Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki "OKULISTYKA 21"
360 Gala Poland Sp. z o.o.
361 Galvano-Aurum s.c. M.Gurowska S. Safarzyński
362 Galvatek Polska Sp. z o.o.
363 GAMRAT SA
364 GBA POLSKA Sp. z o.o.
365 Gdański Uniwersytet Medyczny
366 Geberit Ozorków Sp. z o.o.
367 Geberit Produkcja Sp. z o.o.
368 Geberit Sp. z o.o.
369 GEM CERT E.Niegowska Sp. j.
370 Genderka Sp. z o.o.
371 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
372 GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. Spółka komandytowa
373 Geodetic sp. z o.o.
374 GEOMECHANIKA Sp. z o.o.
375 Geoteko Projekty i Konsultacje Geotechniczne Sp. z o.o.
376 Gerflor Polska Sp. z o.o.
377 Getinge Polska Sp. z o.o.
378 Giacomini Sp. z o.o.
379 GISPartner Sp. z o.o.
380 GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
381 Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
382 Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
383 Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
384 Główny Inspektorat Sanitarny
385 Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
386 Główny Urząd Geodezji i Kartografii
387 Główny Urząd Miar
388 Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
389 Go4Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
390 Górażdże Cement SA
391 Górka Cement Sp. z o.o.
392 GRAF POLSKA Sp. z o.o.
393 GRANA Sp. z o.o.
394 Green Angel Sp. z o.o.
395 Greenlite Media Sp. z o.o.
396 GRID Dorota Brzezińska
397 Grupa Azoty SA
398 Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
399 Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o.o.
400 Grupa INCO S.A.
401 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.k.
402 Grupa4BIM Sp. z o.o.
403 GRYFITLAB Sp. z o.o.
404 Grzegorz Jenczała Szkolenia i Doradztwo
405 Grzegorz Zelek Quality Globe
406 Guardian Częstochowa Sp. z o.o.
407 Gunnebo Polska Sp. z o.o
408 H. CEGIELSKI - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
409 H H Polska Sp. z o.o.
410 Hager Polo Sp. z o.o.
411 Harris Calorific International Sp. z o.o.
412 HARTING Polska Sp. z o.o.
413 Henryk Gniadek Firma Inżynierska
414 HEWEA Sp. z o.o.
415 Hilti (Poland) Sp. z o.o.
416 HIPO - P.G. GOŁDA Sp. j.
417 Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.
418 HL Mando Corporation Poland sp. z o.o.
419 HONEYWELL Sp. z o.o.
420 Horpol 1 Sp. z o.o.
421 HTL-Strefa S.A.
422 HUBIX Sp. z o.o.
423 HURST Monika Banaszkiewicz
424 Huta Cynku Miasteczko Śląskie SA
425 Huta Łabędy SA
426 Huta Pokój SA
427 HYDAC Sp. z o.o.
428 Hydro - Vacuum SA
429 i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
430 IB Systems Sp. z o.o.
431 IBM Polska Sp. z o.o.
432 IBP Konsulting Mariusz Sobecki
433 ICR Polska Sp. z o.o.
434 ID Electronics Sp. z o.o.
435 IDEAS NCBR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
436 IDEMIA Poland Sp. z o.o.
437 IMEKA Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
438 Impact Clean Power Technology SA
439 IMPACTIS Marcin Bugała
440 Imperial Tobacco Polska SA
441 INBEPO Sp. z o.o.
442 INFRACERT TSI Sp. z o.o.
443 inMado Jarosław Kowalski
444 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o.
445 Innowent System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
446 INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
447 Inspektorat Marynarki Wojennej DG RSZ
448 Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
449 Inssue Technologies Sp. z o.o.
450 Instanta Sp. z o.o.
451 INSTOM Sp. z o.o.
452 Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzyńskiego PAN
453 Instytut Badań i Certyfikacji Sp. z o.o.
454 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.
455 Instytut Badań Systemowych PAN
456 Instytut Badawczy Dróg i Mostów
457 Instytut Badawczy Leśnictwa
458 Instytut Bezpieczeństwa Technicznego Sp. z o.o.
459 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN
460 Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego - Państwowy Instytut Badawczy
461 Instytut Budownictwa Wodnego PAN
462 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej
463 Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych
464 Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie
465 Instytut Energetyki - Państwowy Instytut Badawczy
466 Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego PAN
467 Instytut Geodezji i Kartografii
468 Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN
469 Instytut Hematologii i Transfuzjologii
470 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
471 Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda PAN
472 Instytut Infrastruktury Informacji Przestrzennej Bartłomiej Bielawski
473 Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o.
474 Instytut Języka Polskiego PAN
475 Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk
476 Instytut Kolejnictwa
477 Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
478 Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk
479 Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu Sp. z o.o.
480 Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi
481 Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki
482 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej-Państwowy Instytut Badawczy
483 Instytut Nadzoru Technicznego Sp. z o.o.
484 Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy
485 Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy
486 Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
487 Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska PAN w Zabrzu
488 Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk
489 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie
490 Instytut Rozwoju Miast i Regionów
491 Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza
492 Instytut Sportu- Państwowy Instytut Badawczy
493 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
494 Instytut Techniki Budowlanej
495 Instytut Techniki Górniczej KOMAG
496 Instytut Technologiczno - Przyrodniczy - Państwowy Instytut Badawczy
497 Instytut Technologii Bezpieczeństwa MORATEX
498 Instytut Technologii Paliw i Energii
499 Instytut Technologii Tekstylnych CERTEX Sp. z o.o.
500 Instytut Transportu Samochodowego
501 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy
502 Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich
503 Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk
504 Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy
505 Intel Technology Poland Sp. z o.o.
506 Inter Metal Sp. z o.o.
507 INTER SICHERHEITS SERVICE Sp. z o.o.
508 INTERCERT Global Sp. z o.o.
509 International Project Management Association Polska
510 INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o.
511 INVERSION Sp. z o.o.
512 Inżynieria Obrazu Maciej Mika
513 ISACA Warszawa
514 ISOQAR CEE Sp. z o.o.
515 ISSA Polska - Stowarzyszenie do Spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych
516 ITTOOL Michał Łoś
517 Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej
518 Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie"
519 Izba Gospodarcza Gazownictwa
520 Izba Projektowania Budowlanego
521 IZOLACJA - JAROCIN SA
522 J. Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARKO sp. j.
523 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
524 Jacek Dymowski
525 Jastrzębska Spółka Węglowa SA
526 JK-INSTALATOR Krzysztof Jakubowski
527 JMR. IT Jarosław Romanowski
528 JMW Jarosław Wiater
529 JPL CONSULTING Maciej Sosenko
530 JSW KOKS SA
531 Julia Żarczyńska Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA
532 Jungheinrich Polska Sp. z o. o.
533 K-Flex Polska Sp. z o.o.
534 Kaczmarek Malewo spółka komandytowa
535 Kadimex Sp. z o.o.
536 Kaizen Ads Kruk Sp.k.
537 Kaizen Ads Sp. z o.o.
538 KAMIKA Instruments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
539 Kamstrup Sp. z o.o.
540 KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH HRYNIÓW ŁEBEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMADYTOWA
541 Kancelaria Sejmu, Biblioteka Sejmowa
542 KDK ELECTRO Damian Adamczyk
543 KEMA Maciejczyk Robert
544 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.
545 KESSEL Sp. z o.o.
546 KGHM CUPRUM Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe
547 KGHM Polska Miedź SA
548 KGHM ZANAM SA
549 Kingspan Insulation Sp. z o.o.
550 Kiwa COBICO Sp. z o.o.
551 Kiwa Inspecta Polska Sp. z o.o.
552 KLINGER w Polsce Sp. z o.o.
553 Klub POLSKIE FORUM ISO 9000
554 Knauf Bełchatów Sp. z o.o.
555 Knauf Ceiling Solutions Sp. z o.o.
556 Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
557 Knauf Insulation Sp. z o.o.
558 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
559 Komenda Główna Policji
560 Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
561 KONE Sp. z o.o.
562 Konsmetal Concept SA
563 KONTAKT - SIMON SA
564 Korporacja Kominiarzy Polskich Stowarzyszenie Zawodowe
565 Krajowa Izba Gospodarcza
566 Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu
567 Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji
568 Krajowa Izba Gospodarcza Jubilersko-Zegarmistrzowska
569 Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia
570 Krajowe Forum Chłodnictwa Związek Pracodawców
571 Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy
572 Krajowe Zrzeszenie Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD
573 Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny
574 Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
575 Krause Sp. z o.o.
576 Krzysztof Bałkowiec TBF Systemy Jakości
577 Krzysztof Krywko
578 Krzysztof Wertejuk
579 Krzysztof Wojtal ASweld Biuro Usług Techniczno-Organizacyjnych
580 KSC POLAND Sp. z o.o.
581 Kuźnia Zawadzkie Sp. z o.o.
582 L'Oreal Polska Sp. z o.o.
583 Laboratorium Analiz Chemicznych Spark-Lab Sp. z o.o.
584 Laboratorium Badawcze Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
585 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.
586 Laboratorium Techniki Budowlanej Sp. z o.o.
587 Labro Technologie Sp. z o.o. Sp. K.
588 LabStand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejewska
589 Lafarge Cement SA
590 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
591 LAFOT elektronik Natalia Lalek
592 LAMP-ART Marzena Gala
593 Landis Gyr Sp. z o.o.
594 LANSTER Sp. z o.o.
595 Lapp Insulators Sp. z o.o.
596 LBM Karol Łabęda
597 LEDVANCE Sp. z o.o.
598 Legrand Polska Sp. z o.o.
599 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.
600 Leximum Jabłoński i Wspólnicy sp. z o.o. sp.k.
601 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
602 Liberty Częstochowa Sp. z o.o.
603 Lift Components Sp. z o.o.
604 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
605 Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
606 LINGWA - Włodzimierz Brzeziński
607 Lloyd's Register Polska Sp. z o.o.
608 LOGSTOR International Sp. z o.o.
609 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
610 LOTOS Lab Sp. z o.o.
611 Lotos Oil Sp. z o.o.
612 LOTOS Petrobaltic SA
613 Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
614 Lubuska Okręgowa Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej
615 Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
616 LUMEL S.A.
617 Luxecasting Poland Bodtech Sp. z o.o.
618 Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa
619 Łódź-SAT Sp. z o.o.
620 Maccaferri Polska Sp. z o.o.
621 MagicNets Sp. z o.o.
622 Magnaplast Sp. z o.o.
623 Mago SA
624 Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
625 Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych
626 Manuli Hydraulics Polska S.A.
627 Marcin Woźniak - Wynajem Nieruchomości
628 Marek Jelonek
629 Masterpress S.A.
630 Mateusz Noskowicz
631 Mattel Poland Sp. z o.o.
632 MAX-POL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
633 MAXAM Polska Sp. z o.o.
634 MEDCOM Sp. z o.o.
635 MEDILAB Firma Wytwórczo-Usługowa Sp. z o.o.
636 Medpipe Sp. z o.o.
637 MedTech Polska
638 Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.
639 MEIKO Clean Solutions Polska Sp. z o.o.
640 MERAWEX Sp. z o.o.
641 Mercor SA
642 MESKO SA
643 MESSER Polska Sp. z o.o.
644 METALBUD Sp. z o.o.
645 METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.
646 MH-Expert J. Jadczak i Spółka Sp. j.
647 Michał Dominiak
648 Michelin Polska Sp. z o.o.
649 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie
650 Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników
651 Mikor Inżyniering Sp. z o.o.
652 Milton Essex S.A.
653 Ministerstwo Cyfryzacji
654 Ministerstwo Finansów
655 Ministerstwo Infrastruktury
656 Ministerstwo Klimatu i Środowiska
657 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
658 Ministerstwo Rozwoju i Technologii
659 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
660 Ministerstwo Zdrowia
661 MISTA Sp. z o.o.
662 Mitek lndustries Polska Sp. z o.o.
663 Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
664 MIWO Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej
665 MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o.
666 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
667 MOBILNE Laboratorium Techniki Budowlanej Sp. z o.o.
668 MOCHTOYS sp. j. A. Moch, K. Moch
669 Modertrans Poznań Sp. z o.o.
670 Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.
671 Mondi Świecie SA
672 Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy
673 Mostostal Warszawa SA
674 Mota-Engil Central Europe SA
675 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.
676 Multimed Sp. z o.o.
677 Muzeum Narodowe w Krakowie
678 Muzeum Narodowe w Warszawie
679 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
680 Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
681 Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Rada w Kielcach
682 Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
683 Narodowa Agencja Poszanowania Energii SA
684 Narodowe Archiwum Cyfrowe
685 Narodowe Centrum Badań Jądrowych
686 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
687 Narodowy Bank Polski
688 Narodowy Instytut Dziedzictwa
689 Narodowy Instytut Muzeów
690 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny
691 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa- Państwowy Instytut Badawczy
692 Navsim Polska Sp. z o.o.
693 NECTOR Sp. z o.o.
694 NEDCON Silesia Sp. z o.o.
695 Neo Trade Sp. z o.o.
696 NEOTHERM Herzyk, Rutka, Nowak Spółka Komandytowa
697 NEWAG IP Management Sp. z o.o.
698 Nexans Polska Sp. z o.o.
699 NITROERG SA
700 NIVEA Polska Sp. z o.o.
701 NKT S.A.
702 Noble Cert Sp. z o.o.
703 Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.
704 NOMA 2 Sp. z o.o.
705 NORCONSULT SP Z O.O.
706 Nordis Chłodnie Polskie Sp. z o.o.
707 NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.
708 Now Act Consulting Joanna Sabina Terelak-Subramanian
709 Now-Act Consulting Sp. z o.o.
710 Noweko Sp. z o.o.
711 NYNAS Sp. z o.o.
712 Obserwatorium Bezpieczeństwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością non profit
713 Ogniochron SA
714 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM
715 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Świec i Zniczy
716 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego
717 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
718 Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Olsztynie
719 Okręgowy Urząd Miar w Katowicach
720 Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
721 Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu
722 Okręgowy Urząd Miar w Warszawie
723 Okręgowy Urząd Probierczy w Warszawie
724 OLISTER Sebastian Kosmalski
725 OMICRON Energy Solutions Polska Sp. z o.o.
726 OPEN YOUR MIND LAB SP. Z O.O.
727 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA
728 OPTOMER Julian Meller Zdzisław Rzetelski Sp.J.
729 Orange Polska SA
730 ORGANIKA CAR SA
731 ORLEN ASFALT Sp. z o.o.
732 ORLEN Laboratorium S.A.
733 ORLEN OIL Sp. z o.o.
734 ORLEN Paliwa Sp. z o.o.
735 ORLEN Południe SA
736 Orlen Upstream Sp. z o.o.
737 Ośrodek Badań i Certyfikacji SIMPTESTCERT Sp. z o.o.
738 Ośrodek Badań, Atestacji i Certyfikacji OBAC Sp. z o.o.
739 Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o.
740 Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych Sp. z o.o.
741 Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM" Sp. z o.o.
742 Ośrodek Badawczy Służby Materiałów Pędnych i Smarów
743 Ośrodek Certyfikacji Systemy i Techniki Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
744 OWA POLSKA Sp. z o.o.
745 OZAS-ESAB Sp. z o.o.
746 PACCOR Polska Sp. z o.o.
747 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A.
748 Państwowa Agencja Atomistyki
749 Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie
750 Państwowa Inspekcja Pracy
751 Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
752 Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
753 Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
754 Paroc Polska Sp. z o.o.
755 PCFS Technology Sp. z o.o.
756 PEDROLLO POLSKA Sp. z o.o.
757 PERI Polska Sp. z o.o.
758 PERN S.A.
759 Persan Polska SA
760 PERUN SA
761 Pfleiderer Polska Sp. z o.o.
762 PGE Dystrybucja SA
763 PGE Energetyka Kolejowa S.A.
764 PGE Energia Ciepła SA
765 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA
766 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
767 PGNIG GAZOPROJEKT SA
768 PGNiG Technologie SA
769 PHILIP MORRIS Polska SA
770 Phytopharm Klęka SA
771 Pilkington IGP Sp. z o.o.
772 Pilkington Polska Sp. z o.o.
773 Pilz Polska Sp. z o.o.
774 Piotr Wudarczyk EL-TECH PROJEKT
775 Piotrowice Sp. z o.o.
776 Pipelife Polska SA
777 PIT-RADWAR SA
778 PKP CARGO SA
779 PKP Polskie Linie Kolejowe SA
780 PLAFOND S.C.
781 Planika Sp. z o.o.
782 Plasticon Poland S.A.
783 Plaucon Jan Kratky
784 PLP Poland (Belos) S.A.
785 Poczta Polska SA
786 Polcargo International Sp. z o.o.
787 POLCEN Sp. z o.o.
788 POliner sp. z o.o.
789 Polish Trade House Sp. z o.o.
790 Politechnika Białostocka
791 Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
792 Politechnika Częstochowska
793 Politechnika Gdańska
794 Politechnika Koszalińska
795 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
796 Politechnika Lubelska
797 Politechnika Łódzka
798 Politechnika Morska w Szczecinie
799 Politechnika Opolska
800 Politechnika Poznańska
801 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
802 Politechnika Śląska
803 Politechnika Świętokrzyska
804 Politechnika Warszawska
805 Politechnika Wrocławska
806 POLMO Łomianki SA
807 POLON-ALFA SA
808 Polska Agencja Kosmiczna
809 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
810 Polska Akademia Jakości CERT Sp. z o.o.
811 Polska Federacja Rynku Nieruchomości
812 Polska Grupa Zbrojeniowa SA
813 Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki
814 Polska Izba Gospodarcza Rusztowań
815 Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
816 Polska Izba Inżynierów Budownictwa
817 Polska Izba Konstrukcji Stalowych
818 Polska Izba Mleka
819 Polska Izba Ochrony
820 Polska Izba Paliw Płynnych
821 Polska Izba Przemysłu Skórzanego
822 Polska Izba Systemów Alarmowych
823 Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji
824 Polska Organizacja Gazu Płynnego-Związek Pracodawców
825 Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego
826 Polska Rada Facility Management
827 Polska Sekcja IEEE
828 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
829 Polska Unia Ubocznych Produktów Spalania
830 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
831 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.
832 Polski Instytut Data Center S.A.
833 Polski Instytut Spalania
834 Polski Komitet Geotechniki
835 Polski Komitet Narodowy EPAL
836 Polski Koncern Naftowy ORLEN SA
837 Polski Rejestr Statków SA
838 Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS
839 Polski Związek Kamieniarstwa
840 Polski Związek Krótkofalowców
841 Polski Związek Pracodawców OCHRONA
842 Polski Związek Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR "SIPUR"
843 Polski Związek Producentów Kruszyw
844 Polski Związek Producentów Płyt Warstwowych
845 Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
846 Polski Związek Żeglarski
847 Polskie Centrum Akredytacji
848 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA
849 Polskie Centrum Międzynarodowej Organizacji Scenografów, Techników i Architektów Teatru OISTAT
850 Polskie Domy Drewniane S.A.
851 Polskie Elektrownie Jądrowe sp. z o.o.
852 Polskie Koleje Linowe SA
853 Polskie Naukowo-Techniczne Towarzystwo Eksploatacyjne
854 Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
855 Polskie Radio SA
856 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
857 Polskie Stowarzyszenie Biur Tłumaczeń
858 Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych - Polish Toy Association
859 Polskie Stowarzyszenie Geosyntetyczne
860 Polskie Stowarzyszenie Gipsu
861 Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa
862 Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji
863 Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów
864 Polskie Stowarzyszenie Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych
865 Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu
866 Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego
867 Polskie Stowarzyszenie Rowerowe
868 Polskie Stowarzyszenie Sterylizacji Medycznej
869 Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych
870 Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii
871 Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne
872 Polskie Towarzystwo Badań Nieniszczących
873 Polskie Towarzystwo Fizyki Medycznej im. Cezarego Pawłowskiego
874 Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne
875 Polskie Towarzystwo Gemmologiczne
876 Polskie Towarzystwo Gleboznawcze
877 Polskie Towarzystwo Informatyczne
878 Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
879 Polskie Towarzystwo Lingwistyki Stosowanej
880 Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
881 Polskie Towarzystwo Zootechniczne im. Michała Oczapowskiego
882 Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.
883 Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych
884 Polskie Zrzeszenie Wykonawców Fundamentów Specjalnych
885 Polwax SA
886 PONAR Wadowice SA
887 Porozumienie Związków Zawodowych KADRA
888 Porta KMI Poland S.A.
889 Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.
890 POŻ-INSTALACJE Tomasz Klimczak
891 PPE POLAND Sp. z o.o.
892 PPG Deco Polska Sp. z o.o.
893 PPHU LINPOL s.c. Krzysztof Grabicki, Anita Grabicka, Izabela Wilk
894 Pracownia Projektowa F-11 Marcin Furtak
895 PRATT & WHITNEY Rzeszów S.A.
896 Prefabet - Osława Dąbrowa SA
897 PROCHEM SA
898 PRODMAR Sp. z o.o.
899 Prokonsument Sp. z o.o.
900 ProLexis - Ronald Wasilewski
901 PROLIGHT Sp. z o.o.
902 ProLingoTech.eu Leszek Kasprzyczak
903 PROMAG SA
904 Promet Safe Sp. z o.o.
905 Promotorzy Trading Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
906 PROTECT & DEFEND Sp. z o.o.
907 Protect Tadeusz Cisek i Współnicy Sp. J.
908 PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz Sp. z o.o.
909 PROTIM Sp. z o.o.
910 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o.
911 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA
912 Przedsiębiorstwo Doświadczalno-Produkcyjne Naftochem Sp. z o.o.
913 Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.
914 Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" Sp. z o.o.
915 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Przemysłowe WODROL Wałcz Sp. z o.o.
916 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze
917 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o.
918 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce SA
919 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pro-Candle Sp. z o.o.
920 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "TERMEX" Sp. z o.o.
921 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "SUPRON 3" Sp. z o.o.
922 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB Sp. z o.o. Sp. jawna
923 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe BIALIMEX Sp. z o.o.
924 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Drabex Janusz Wilczek
925 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FRUCTODOR Sp. z o.o.
926 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan Wójcik
927 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wader-Woźniak Sp. z o.o.
928 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Chekar" S.C.
929 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Pomel Sp. z o.o.
930 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOSEBA Sp. z o.o.
931 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A.
932 Przedsiębiorstwo Rekreacyjne Buszek Renata
933 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom Sp. z o.o.
934 Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna