Content

Przyznane patronaty

7-11 czerwca, formuła online

FoodFakty Safety Week - cykl webinarów

Wydarzenie w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności.

Celem cyklu webinarów jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na temat najnowszych osiągnieć organizacyjnych i technicznych w zakresie kultury bezpieczeństwa żywności, bezpiecznego rozwoju kontroli bezpieczeństwa, systemu zarządzania bezpieczeństwem.

FoodFakty Safety Week to prezentacja wielu punktów widzenia – stąd obecność różnych stron, które realizują swoją działalność na zupełnie innych etapach łańcucha żywnościowego i wnoszą do niego różną wiedzę.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do branży spożywczej, lecz także do wszystkich zainteresowanych tematyką żywności.

Czytaj więcej --->

17-18 czerwca, konferencja on-line

VIII Digital Money & Blockchain Forum

Aktywa cyfrowe, bitcoin i cyfrowe pieniądze – nowy etap?

Konferencja dla fachowców w gronie fachowców.

Za sprawą blockchaina 12 lat temu świat finansów i technologii wkroczył w nową erę, choć wtedy mało kto zdawał sobie z tego sprawę. Świat tradycyjnych finansów coraz poważniej dyskutuje kwestie cyfrowych walut banków centralnych (CBDC). Świadkiem rozwoju i propagatorem nowych zjawisk w świecie finansów było i jest od ośmiu lat Digital Money & Blockchain Forum.

Ugruntowana obecność technologii blockchain i walut cyfrowych w światowym ekosystemie wciąż nie jest taką w naszym kraju. Minione lata przyniosły u nas mieszane doświadczenia. Stąd zasadne są pytana o przyszłość tego sektora w Polsce i poza nią.

W trakcie VIII edycji Digital Money & Blockchain Forum omówione zostaną następujące kwestie:

  • Jakie interesujące rozwiązania techniczne pojawiły się ostatnio w świecie blockchain?
  • Jaka przyszłość czeka Ethereum (PoS i in.) oraz rynek tokenów ERC20 i NFT?
  • Czy już czas na ściślejsze regulacje rynków kryptowalut oraz jak to wpłynie na innowacyjność?
  • Czy Polska będzie podążała w tyle za regulacjami UE, czy wyjdzie przed szereg i dogoni Estonię?
  • Czy powstanie cyfrowy złoty, czy też w Polsce będziemy używać cyfrowego euro, juana i diem?

Konferencja organizowana jest w merytorycznej współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz z Uczelnią Łazarskiego i Kołem Naukowym Forum e-Biznesu na UMK. 

 Czytaj więcej -->


Archiwum przyznanych patronatów