Content

Przyznane patronaty

15-17  maja, Warszawa

XXVI Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw” 2019

Najważniejsze wydarzenie sektora paliwowego w Europie Środkowo-Wschodniej, które gromadzi przedstawicieli branży paliwowo-energetycznej, handlu detalicznego, ekspertów niezależnych, przedstawicieli biznesu, administracji rządowej oraz szeregowych konsumentów paliw – kierowców. Poza bogatą ofertą wystawienniczą, odwiedzający Targi mogą wziąć również udział w części merytorycznej.

Czytaj więcej o Targach "Stacja Paliw"

11-12 czerwca, Łódź

Targi „Smart City Expo Poland”

Pierwsze targi, podczas których wystawcy prezentować będą nowoczesne technologie, produkty i usługi służące do stworzenia lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom miasta. Wydarzeniami towarzyszącymi targom będą konferencje oraz pokazy i warsztaty organizowane we współpracy z uczelniami wyższymi, firmami działającymi w obszarze Smart City oraz samorządowcami, którzy zaprezentują dobre praktyki i wdrożone rozwiązania.

Czytaj więcej o Targach „Smart City Expo Poland”


Archiwum przyznanych patronatów