Zawartość

Oceń naszą stronę – weź udział w ankiecie!

2021-09-22
Oceń naszą stronę – weź udział w ankiecie!

Na stronie internetowej PKN znajdują się wszelkie informacje dotyczące systemu normalizacji i Polskich Norm, m.in. aktualności, wydarzenia, komunikaty z tego zakresu, a także dokumenty oraz produkty i usługi normalizacyjne.

Zależy nam, aby ich wyszukiwanie było łatwe, trafne, a przede wszystkim skuteczne. Dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety (3 pytania), dzięki której będziemy mogli poznać Państwa opinie i udoskonalić poruszanie się po witrynie.


 

Ankieta trwa od 22 września do 22 października 2021 r. Jest anonimowa; udzielane odpowiedzi są poufne i zostaną wykorzystane w zbiorczym raporcie, który będzie podstawą do wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie WWW.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dziękujemy za Państwa pomoc i zaangażowanie.