Zawartość

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W DIALOGU TECHNICZNYM

2020-11-16
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W DIALOGU TECHNICZNYM

Polski Komitet Normalizacyjny zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Dialogu Technicznym dotyczącym planowanego wdrożenia systemu informatycznego, zwanego Portalem Obsługi Klienta (POK).

Celem Dialogu Technicznego jest doradztwo i pozyskanie informacji łącznej w zakresie opracowania koncepcji systemu POK, dostępnych na rynku rozwiązań i narzędzi informatycznych,  oszacowania wartości wdrożenia POK i kosztów jego eksploatacji, określenia czasochłonności realizacji, kryteriów oceny w kontekście wyboru najlepszego wykonawcy (w tym wiedzy i doświadczenia osób biorących udział w realizacji POK) oraz innych kwestii technicznych związanych z realizacją zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Dialogu Technicznego